spřátelíme??→ ZDE

Listopad 2008

Emo 4ever

2. listopadu 2008 v 13:15 | Sim-sim a Lolada-roláda |  *LoL*
mocííí lol EMO 4EVER


Sweet lolky

2. listopadu 2008 v 12:38 | Sim-sim a Lolada-roláda |  *LoL*
Juk na to,protože je to upe kvasny!!nunu

To je didl a dilinka
to je pimboli
tak a tady je me to you

Fashon

2. listopadu 2008 v 11:43 | Sim-sim a Lolada-roláda |  *LoL*
mocííííí pěkné věcišky a pár jich taQy máááme


MOCHA
PINKBLACK
HEATHER GREYHEATHER GREY

lolové doplňky ke kráse

2. listopadu 2008 v 11:35 | Sim-sim a Lolada-roláda |  *LoL*
mocíííí pěkné věcišky jukynky na ně


Obrázek “http://www.karmaloop.com/vendor/TKD/CH-017REGmd.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.karmaloop.com/vendor/THK/HKNK-001md.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.wetseal.com/assets/ws/product_images/39860118700_lg.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.
Obrázek “http://www.wetseal.com/assets/ws/product_images/39865694100_lg.jpg” nelze zobrazit, protože obsahuje chyby.tak a doplněčky s hello kitty
http://fc03.deviantart.com/fs10/i/2006/105/b/0/Kitty_Love_by_Beachblonde.jpg

http://www.yesmeenah.com/gallery/data/media/104/Hello-kitty-%20(69).jpg
BLACK
Áno a máme tu plyšákyZáhlavíčka s celebriteškama

2. listopadu 2008 v 11:28 | Sim-sim a Lolada-roláda
Moooooooocíííí pěknéé záhlavííčQa jukejte na ně?!?!
TaQ co jukl/a jsi na ně no úúža že jo?!?!

Johny Depp

1. listopadu 2008 v 16:42 | Sim-sim a Lolada-roláda
Mno Jaqo UPe LOLový klUčInA A mOOOcíNQy hO LOvUjEmUšenQujeMe!!!!!*LoL*
a tady je životoúpis johnyho deppa:D
Johny Depp-životopis
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Johny Depp-Piráti z Karibiku fotografie říka Rozvážeš mě??
Datum narození:09.06.1963Místo narození:Owensboro, Kentucky, USA Znamení: Blíženci

Životopis:Jeho plné jméno je John Christopher Depp II. Má dva sourozence sestru Christie Dembrowski, která pracuje jako osobní manažerka a bratra Dannyho Deppa, který se živí psaním scénářů. Jeho máma Betty Sue pracovala jako číšnice a otec John musel jako inženýr cestovat za prací, takže rodina opustila Johnnyho rodné Kentucky a vydala se na cesty. Stěhovali se tak často, že si ani nevybavuje, kde všude bydlel. Rodiče měli navíc výbušný vztah. Před tím vším se snažil utéct, takže propadl drogám. Ve dvanácti dostal Johnny kytaru, aby svůj volný čas věnoval něčemu lepšímu, než byli drogy. Když mu bylo patnáct, rodiče se rozvedli.


Se školou skoncoval v 16 letech, a rozhodl věnovat hudební kariéře. Založil kapelu The Kids a vydal se s ní do Los Angeles. Jenže nakonec bylo všechno jinak: potkal svoji ženu Lori Allisonovou s níž se ve svých dvaceti letech oženil. Manželství sice vydrželo s bídou dva roky (rozvedli se v roce 1985), ale Lori filmová maskérka seznámila svého muže s Nicolasem Cagem. Ten jej vzal na schůzku se svým agentem a z Johnnyho se tak stal herec. Johnnyho první film byla "Noční můra v Elm Street/A Nightmare on Elm Street". Roli dostal díky náhodě - režisér filmu se zeptal své dcery, koho by do oné role obsadila a ta si vybrala Johnnyho.
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket


Další role, kterou nejprve nechtěl byla role Toma Hansona v seriálu "21 Jump Street". Z Johnnyho se díky postavě detektiva Hansona okamžitě stala hvězda. Další role následovaly velmi rychle. Filmy Střihoruký Edward, Co žere Gillberta Grapea, Ed Wood či Donnie Brasco jen potvrdily jeho talent a za tři z nich získal nominace na Zlatý Glóbus ("Střihoruký Edward/Edward Scissorhands", "Benny and Joon", "Ed Wood").

Během natáčení Střihorukého Edwarda poznal i svou lásku herečku Winonu Ryderovou. Zamiloval se tak, že si nechal na ruku vytetovat "Winona forever" (Winona navždy). Po třech letech, ale přišel rozchod, a tak i změna "Wino forever". Johny chodil i s Kate Moss i když spíš střídavě.

Měl problémy s drogami, ale všechno vyvrcholilo tím, když se herec River Phoenix v roce 1994 předávkoval heroinem přímo před Jonnyho klubem Viper´s Room v Los Angeles. To ho naprosto odradilo a rozhodl se přestat.

V roce 1996 měl svůj režijní debut ("The Brave") a v roce 1999 se stal spoluvlastníkem francouzské restaurace "Man Ray".

Dne 24. 5. 1999 se mu kolem půl deváté v nemocnici nedaleko Paříže narodila jeho a Vanessina dcera Lily-Rose Melody Depp. Jeho přítelkyně je francouzská herečka a zpěvačka Vanessa Paradisová. S níž se rozhodl žít ve Francii, ale své herecké kariéry se nevzdává a pokračuje. V roce 2001 se objevil ve snímku Z pekla v němž si zahrál policejního komisaře Freda Abberlina, odhalujícího podivné souvislosti v příběhu Jacka rozparovače.

S režiserem Timem Burtonem spolupracoval kromě filmů Střihoruký Edward a Ed Wood také v roce 2005 když se objevil v jeho diváckém hitu Karlík a továrna na čokoládu nebo když propůjčil svůj hlas postavě Viktora v animovaném horrorovém příběhu Mrtvá nevěsta Tima Burtona.

Johnny Depp získal nominaci na Oscara, Zlatý globus, cenu Screen Actor's Guild a nominaci na televizní cenu BAFTA za roli J. M. Barrieho ve filmu režiséra Marca Fostera Hledání Země nezemě (2004), kde hrál s Kate Winslet a Freddie Highmorem. Depp také získal nominaci na Oscara, BAFTA a Screen Actor's Guild za roli kapitána Jacka Sparrowa v akčním dobrodružství Piráti z Karibiku: Prokletí Černé perly (2001). Roku 2006 se opět objevil v roli Jacka Sparrowa ve snímku Piráti z Karibiku: Truhla mrtvého muže a v současné době natáčí již třetí pokračování Pirátů z Karibiku.

Další jeho snímkem je Libertine (2004) od Laurence Dunmorea, kde si zahrál básníka ze 17. století se slabostí pro ženy. Jeho hereckými partnery mu jsou John Malkovich a Samantha Morton. Z dalších jeho filmů jmenujme např.Tajemné okno Davida Koeppa nebo Tenkrát v Mexiku od Roberta Rodrigueze.
Ve zkratce:Na levé ruce má osm jizev, protože řezáním do vlastního těla si zaznamenává různé životní události.
Johny Depp-fotogalerie
Photo Sharing and Video Hosting at Photobucket
Johny Depp a Orlando Bloom V Pirátech z KaribikuColorfulky pictíky

1. listopadu 2008 v 16:18 | Sim-sim a Lolada-roláda |  *LoL*
Mocíí lolkový
Image Hosted by ImageShack.us

My a Blogís☻(starý)

1. listopadu 2008 v 16:08 | Sim-sim a Lolada-roláda |  Něco o mně
Mno my JsME mocíKK GOOdA HOlčí A mAme SPOlu HOdně SPolkovKa TAk A To BUde ASi Tím žE JSmE Do RODiNešQy..MáME SPolEčNý ZájMy tAk To jE PRčA Jak NikDY No Upe *LLOLL*.☻☺♥MocíííK GooooDoVýýý KAMíí ,,Super jAQo SégRY".Tak TEnTO BloGíS JE PřeVážNě o CElEbRiTEšKách A O MuSItEšce TE nEj NEj A ečE EdNOU NEj.TAk tU BUdETE KAždEj VíTáN a To S VElkOU RAdůůůStešKOw TaQ ČAO (Náš UPe *LOLOVý* POzDRavíšEK)MaLý DOdAtEk JMeNUjEMe SE SiMoNuSHQa(simona) a VeNuSHQa(vendula)

Rihanna

1. listopadu 2008 v 15:48 | ♥Sim-sim loláda-roláda♥
Moocík dobrá celka(celebriteška)juk na ni